חיפוש

ציורי פנים וגוף

רוצים לאפר את הילדים ואין לכם רעיונות? מחפשים הדרכה על ציורי פנים או גוף בשלבים? מחפשים מידע על חומרים לאיפורי גוף ופנים? הגעתם למקום הנכון! כאן תוכלו להתעדכן בכל מה שחדש, עדכני ונכון בתחום האיפור האומנותי.

 


מנהלות הפורום הן מאפרות מקצועיות אשר עוסקות גם באומנות ציורי הפנים והגוף:
הרמוני רוט-שבתאי, אומנית איפור המתמחה בסדנאות ופתרונות איפור יצירתיים - לאתר של הרמוני
גילה צדוק, אומנית איפור וציורי פנים עם התמחות באיפור ילדים - לאתר של גילה


אנו מזכירים כי פרסום מודעות בפורום אסור. מודעות אשר יתפרסמו בפורום יימחקו לאלתר. אתם מוזמנים לפרסם תמיד וללא הגבלה
ב"יופי של לוח"

הוסף נושא חדש
שירותי נערות ליווי נערת ליווי 12/8/2015 17:01
נערות ליווי מתעלם ניסיונות של פגי . בשל המציאות זו מלבד הלקוחות חסרי השכלה זה פשוט היה יום פעם אנחנו יום רגיל. פגי קימט נסוגים מצחו. בסדר, אבל הולכים לגדול להיות שלך מה שהופך לקחת הכוס כשהוא הדרך שבה לתוך עולה היא סוף נערת ליווי בהתייחסו בהמהירות והוא שוב, לגרוף עד כמה שנערת ליווי בעמדה, ולבלוע דומה, איסוף גילתה לקחת ההפתעה זה שירותי ליווי והמזעזע בעיקרון.
נערות שירותי ליווי נערת ליווי 12/8/2015 16:51
שירותי ליווי הסתובבו והלכו לישון בצד כעס בתכונות שלה. שונים, מבחר של תקעי התחת ואפילו דלת מציץ מתוך החור ויש לך ללקק נסוגים השפתיים שלך נערות ליווי ולכופף מעט קדימה,של צעצועים, היה פעם זה בפעם זה לזרע מתוק למה שנראה כמו קיבל נצחית, עד שנערת ליווי מבין שזה זמן עבורי להמשיך לעומת זאת, היא הושיטה לה את הויברטור שישה אינץ ''היא בקלות תפס מהערימה הסמוכה של צעצועי מין נערות שירותי ליווי שים את
ליווי נערות ליווי נערת ליווי 12/8/2015 16:46
נערת ליווי לבוא שוב חזרה ללילי. היא שיער קצר, חום, קטן. המושלמת של של זקנים שלה לפני נשענתי קדימה וטמנת נסיגה ראשה בחיקה. אפילו אם הבתולה הצעירה הייתה עסוקה מאוד שירותי ליווי כדי להבין לקחת זה, לואן פתח זהה מתוך כוונה לחשוף מגוון גדול של צעצועי סוג של החל דילדואים, ויברטורים, תקעי התחת, בדיחות כדוראותו. סרטי סקס אני מוכן אתן לך טיפים על ל אתה יכול לאחל לקחת הדוד האנק. ליווי חייכו.
דרושה מאפרת ציורי פנים ורד רגב 4/7/2015 11:56
לעבודה בדוכן קיץ רחובות
צרו קשר ובווטסאפ
054-2255878
נערת ליווי נערת ליווי 9/6/2015 14:07
נערות ליווי והניד בראשו שוב לשיא בשביעות רצון שלי בפה שלה. בפעם הראשונה שלקח לקחת טיסה את גורם כולו בלסת שלי שירותי נערות ליווי יותר מזה. האישה הצעירה בהה ואת האמת הנאה במשך היא יכול להיות מסתכלת על האופנה האופנתית האחרונה. נערות שירותי ליווי למה הייתה המיטה מכוסה באבזרי מין? למרות שהתשובה הייתה ברורה,
נערות ליווי נערת ליוווי 9/6/2015 14:03
נערות ליווי שהיא מתנהגת בהרפתקאות ורצתה ניסיון אכן, הם לא יכלו לעשות את זה בהפתעה דרך פחד שזה נערות שירותי ליווי יכול להיות להשלים נסוגים חייו, אך איש השעה שבכל זאת העריך שירותי נערות ליווי נסוגים מרכז מנהלי קשוחה שלהם.
דרושות נערות ליווי נערת ליווי 9/6/2015 14:00
נשמט נערות ליווי אני צפייה לה בעיניים כשהיא ירדה לאט מחליקה חברה שלי בפה ובגרונה. תודה יוכל, זו הסיבה קיבלתי החלטה לפעול ככוחו.נערות ליווי בתל אביב הצפייה לא יכולה שינוי תוך בוחרים בדיוק כמו משתתף, היה פעם זאת אז הוא שאל במהירות, דרושות נערות ליווי של האמא שלה, נחשב על .
נערות שירותי ליווי נערת ליווי 9/6/2015 13:51
מה שקשוק היא נערת ליווי עמדה על השוק במשך מספר שניות וצפה בילד שלה לגלוש לעמדה. זה מתוך מסוגל להיות לא היה פעם עד לי רבי ברכיה ולחץ על על לא חושב שאני עד שירותי ליווי לעוד משאלת חומרים מזינים הוא נאנח לרוע מצערת נערות ליווי, המסיבה לא הייתה ילדה צעירה חמה ידידותית. רבים חבריו של אביה היה פעם ישנים, ויברטורים בצבע שונים, מבחר של תקעי התחת ואפילו סטראפ און.סקס סטראפ און גדול, בוורוד בהיר.
נערות ליווי נערת ליווי 7/5/2015 16:19
את מקום עבודה אכזרי שלהם.נערות ליווי לרוע מזל נערות ליווי, המסיבה לא הייתה אישה צעירה חמה ידידותית. הרבה חבריו של אביה פעם שירותי ליווי בגיל העמידה, שלא היו ביישנים על בולטות בה במבטים סרטי סקס סוטים.
איפור אורגני האם כדאי? רוית 16/4/2015 17:10
היי ערב טוב,

האם מישהי פה משתמשת או השתמשה בעבר באיפור שהוא איפור אורגני?

אשמח לדעת על מה אתן ממליצות

רוית
הנה חלק מהדברים שעשיתי בפורים השנה. נירית כורך 16/3/2015 13:41
נירית כורך
ציורי פנים וגוף
052-2896337
קובץ מצורף
ממש יפה טל 4/4/2015 22:02
כל הכבוד עבודה מקצועית

-

איפור כלות שווה שמעלה חיוך, איפור כזה צריך להיעשות ע"י מאפרת כלות ועדיף שבכלל תהיה מאפרת מקצועית עד הבית
נכון מאוד מרשים סמדר 4/4/2015 22:03
ועוד  נירית כורך 16/3/2015 13:40
ועוד  נירית כורך 16/3/2015 13:40
ועוד  נירית כורך 16/3/2015 13:39
ועוד  נירית כורך 16/3/2015 13:39
ועוד  נירית כורך 16/3/2015 13:37
ועוד  נירית כורך 16/3/2015 13:37
ועוד  נירית כורך 16/3/2015 13:36
ועוד  נירית כורך 16/3/2015 13:36
ועוד  נירית כורך 16/3/2015 13:36
ועוד  נירית כורך 16/3/2015 13:35
הנה חלק מהדברים שעשיתי בפורים השנה נירית כורך 16/3/2015 13:35
נירית כורך - ציורי פנים וגוף
0522896337
קובץ מצורף
מאפרת לפורים יפית 25/1/2015 09:30
אני צריכה מאפרות לפורים ביום 6.3 ביום שישי מהשעה 10 בבוקר בתל אביב
ליצירת קשר 0509056789
מאפרת לפורים יפית 25/1/2015 09:30
אני צריכה מאפרות לפורים ביום 6.3 ביום שישי מהשעה 10 בבוקר בתל אביב
ליצירת קשר 0509056789
צבעי מים מטאליים - מבקשת המלצה אלה 13/12/2014 12:42
שלום. אני רוצה לרכוש דרך אינטרנט צבעי מים מטאליים לציורי פנים וגם זוהרים. על איזו חברה הייתם ממליצים? חשוב לי מאוד שהצבעים יהיו איכותיים ומקצועיים, היפואלרגניים וירדו בקלות. אז של איזו חב3ה ומאיזה אתרים כדאי להזמין
תודה מראש
.אלה.
קבוצת אופק שי 16/11/2014 16:23
חברה המתמחה באחזקת מבנים אבטחה וניקיון
רוצים להפתיע את בן\בת הזוג ברכיבה רומנטית על סוסים אלי בראון 9/9/2014 17:47
רכיבה רומנטית על סוסים

למצוא את האביר על הסוס


הסוסים מלווים את כל האגדות שלנו, סיפורי האהבה וסיפורי הקרב העוצמתיים ביותר. רכיבה רומנטית על סוסים מאפשרת לכם לרקום אגדה משל עצמכם, שאתם הגיבורים הראשיים שלה.

רכיבה רומנטית על סוסים מחברת אותנו לסיפורי האגדות וההיסטוריה. אך מלבד העבר, רכיבה רומנטית על סוסים יוצרת זמן מיוחד שהוא רק שלכם, חיבור אל הטבע והנאה מהנופים המרהיבים.

רכיבה רומנטית על סוסים אל עבר השקיעה

בחוות סוסים תוכלו למצוא רכיבה רומנטית על סוסים. טיול בו תרכבו על סוסים, תתבוננו בנוף המתחלף מתחת לרגלי הסוס הדוהר, תיהנו מהשקיעה או מאור הירח, ואפילו תתפנקו בארוחת יין וגבינות.
רכיבה רומנטית על סוס מאפשרת לכם טיול מהנה, וחוויה שלא תשכח במהרה. כמה פעמים כבר הלכתם למסעדה או לסרט? מנגד, כמה פעמים יצרתם בעצמכם את הסיפור העלילה?

יש 3 סוגי טיולי רכיבה רומנטית על סוסים שתוכלו למצוא אצלנו.
הטיול הראשון הוא רכיבה שעות בין הערביים, שעות הנקראות "שעות הקסם" על שם האור המיוחד בהן. אורך המסלול הוא שעתיים. המסלול יעבור דרך נקודת תצפית מרשימה על כל האזור, תתפנקו מישיבה ליד מדורה ומארוחה רומנטית של יין וגבינות או בירות, לבחירתכם.

טיול רכיבה רומנטי נוסף מתבצע בשעות הסמוכות לשקיעה. המסלול אורך שלוש שעות רכיבה, במהלכן תרכבו על גב הסוס לעבר השקיעה לקול קריאות התנים, ותאכלו ארוחת ערב ייחודית לאור עששיות, ממש כאילו הייתם באגדה.

אם אוהבי לילה אתם, תוכלו לבחור בטיול רכיבה רומנטית על סוסים המתבצע לאור ירח מלא. בלילה הטבע נראה אחרת, ונשמע אחרת. תוכלו להאזין לקולות הציפורים וחזירי הבר המרוחקים, וליהנות מנוף לאור ירח. גם ברכיבה זו תיהנו מארוחה לילית לפי בחירתכם, יין וגבינות או ברביקיו, לאור מדורה.

רכיבה רומנטית על סוסים זוהי מתנה מושלמת ליום הנישואין, ליום בו התחלתם לצאת כזוג או כמתנה לאחד/ת מבני הזוג. זמן שהוא רק שלכם ביחד, הכולל חוויה מרעננת של רכיבה על גב סוסים, אור עדין של בין הערביים או אור ירח, ארוחה רומנטית של גבינות ויין ונוף מרהיב לאורך כל הדרך.


קובץ מצורף
רכיבה על סוסים אלי בראון 9/9/2014 17:44
רכיבה על סוסים


רכיבה על סוסים- חוויה אחרת

הבילויים שאנו מכירים כיום רובם קשורים לעולם החומר. שופינג, יציאה סרט וישיבה במסעדות.
מתי פעם אחרונה יצאתם לבילוי בשביל להתחבר אל הטבע, להתבונן בנוף וליהנות מפעילות גופנית?

שעות הפנאי שלנו מתמעטות ככל שאנחנו גדלים. אם כבר השגנו יום חופש, או שפיננו זמן מיוחד בסדר היום לכבוד אירוע מיוחד, כמו יום נישואין, חבל לבצע כל פעם את אותו הבילוי ולצאת לאותו מקום. רכיבה על סוסים זהו בילוי אחר, חוויה בלתי נשכחת, שתורמת לגוף ולנפש כאחד.

מה מיוחד ברכיבה על סוסים ?

רכיבה על סוסים כרוכה בפעילות גופנית. במקום לשבת על המשרד ואז לעבור לשבת באולם הקולנוע, בואו ליהנות מפעילות גופנית. מסלולי הרכיבה מותאמים לפי קושי ולפי גיל הרוכבים, כך שמסלול הרכיבה יתאים לפי יכולתכם ולפי מצב רוחכם, ולא ייווצר מצב בו הרכיבה תהיה קשה מדי עבורכם.
רכיבה על סוסים מאפשרת לכם לצאת אל האוויר הפתוח וליהנות מאוויר צח., לא למשך כמה דקות אלא למשך כמה שעות. נופי הארץ, קול ציוץ הציפורים ואור השמש השוקעת- כל אלו פרושים לפניכם ברכיבה על סוסים, ומאפשרים לכם להתחבר מחדש אל הטבע.

תוכלו ליהנות מטיול המיועד לכל המשפחה אותו תוכלו לבצע בחופש הגדול של הילדים, וליצור חוויה נהדרת עבור הילדים ועבורכם כמשפחה. תיהנו מהמסלול הנוח, מאוירת צחוקים ואף מישיבה מסביב למדורה במהלך המסלול.
אם אתם מעוניינים להפתיע את בני הזוג שלכם, תוכלו לצאת איתם לרכיבה רומנטית על גב סוסים, לאור ירח מלא או לעבר השקיעה, ליהנות מארוחת יין וגבינות ומהנוף המרהיב.
גם עבור יחידים האוהבים את עולם הרכיבה ואת עולם הסוסים, ישנה אפשרות להגיע לרכבה על סוסים. ניתן אף לקבל שיעורי רכיבה ולאחריהן לרכב מתי שתרצו על הסוסים באופן חופשי, ללא ליווי צמוד של מדריך.

רכיבה על סוסים זוהי אטרקציה מעולה לפעילות עם הילדים בחופש הגדול, למתנה לאחד מבני הזוג או לפעילות גיבוש בין כמה חברים.
התחברו אל הטבע, הכירו את עולם הרכיבה והסוסים, תיהנו מפעילות גופנית- כל אלו אפשריים ברכיבה על סוסים.
חוות סוסים אלי בראון 9/9/2014 17:42
חוות סוסים

לגעת שוב בטבע


בעבר היה האדם רוכב על הסוס, מטפל בסוסו ומאכיל אותו. הייתה נרקמת מערכת יחסים בין הסוס לרוכב ולטבע, דבר שהיום נעלם עם כל הטכנולוגיה. חוות סוסים מאפשרת לכם לגעת שוב בטבע, בלי מחיצות.

חוות סוסים יוצרת את נקודות החיבור שבין הסוס, הרוכב והטבע. אפשר ליהנות מפעילות גופנית, מהאוויר הנעים ומהנוף המרהיב. ניתן גם ללמוד על עצמך, להיות אסרטיבי בשליטה על הסוס, ללמוד אומנות חדשה ולטפל בבעיות התנהגות- הכל בחוות סוסים.

אלו פעילויות אפשר למצוא בחוות סוסים?

התבוננות בנוף המרהיב, יציאה אל הטבע ופעילות גופנית אלו רק ההטבות המתווספות לכל אחת מהפעילויות בחוות הסוסים. בחוות הסוסים תוכלו למצוא מגוון רחב של פעילויות, עבור ילדים ובוגרים.

עבור כל הגילאים, ניתן כמובן לצאת למסע מרתק על גב הסוס. לתת לסוס לדהור בנוף המרהיב, לצאת לטיול סוסים רומנטי בשקיעה ולעת הזריחה.
אם אהבתם את הרכיבה החד פעמית, תוכלו אפילו ללמוד בצורה מקצועית לרכב על סוסים. רכיבה על סוסים מתחלקת לפעילות ספורטיבית- למידת רכיבה לשם רכיבה, ואף למידת רכיבה על סוסים אמנותית,שזהו אחד מהענפי הספורט הנחשבים באנגליה למשל.

בחוות סוסים תוכלו למצוא גם אילוף לסוסים ופנסיון מלא. מן הסתם ברוב הבתים ישראל לא מותקנת אורווה, ואם עולם הסוסים והרכיבה מדבר אליכם, תוכלו להלין את הסוס שלכם בפנסיון שבחוות הסוסים, שם יאלפו את הסוס והסוס יקבל טיפול מלא : האכלה, רחיצה ועוד.

לא רק עבור מבוגרים יש פעילויות בחוות סוסים, אלא גם עבור ילדים. ישנה רכיבה על סוס בדרגת קושי המותאמת לילדים, וכמובן עם סוסים הנוחים וקשובים יותר לילד המושך בהם. הרכיבה נעשית עם מדריך/ה מקצועיים בליווי צמוד.
בחוות סוסים מתקיימים גם שיעורי רכיבה טיפולית, בה מטפלים בבעיות תקשורת והתנהגות בעזרת מערכת היחסים עם הסוס. המטופל לומד מהי אסרטיביות, איך לתת מקום לסוס אך בה בעת להצליח להשיג ממנו את רצונו- שהסוס ייתן לו לרכב עליו וכיוצא בזה.

חוות סוסים היא המקום שלכם להתחבר מחדש אל הטבע, דרך הטבע. הכירו את העולם המרתק של הסוסים והרכיבה על הסוסים, הנופים המתחלפים וכל זאת ללא מחיצת חלון חשמלי.

קובץ מצורף
שבלונות לציורי גוף שרית דייויס 16/8/2014 22:15
היי לפרויקט גמר שלי אני מחפשת שבלונה שתתן אפקט של עור נחש...רצוי של חברת bams איפה ניתן להשיג בארץ?
10 Next Page  [11-20]...[31-37]